Zestaw narz.pneum.6cz VANDER 086110
Budowlane Markety
0
Karta produktu
/ Elektronarzędzia / Wiertarki i wkrętarki / Vander Zestaw narzędzi pneumatycznych 6cz VAT720
Vander Zestaw narzędzi pneumatycznych 6cz VAT720
Producent: Vander
Dostępność: Towar nie jest dostępny
Zobacz inne z serii
477,50zł
(netto: 388,21zł)

Zestaw narzędzi: klucz udarowy, dwukierunkowa wiertarka pneumatyczna, pneumatyczna szlifierka kątowa, pneumatyczna szlifierka prosta, pneumatyczny klucz zapadkowy, młot udarowy.

Zestaw narzędzi pneumatycznych VANDER VAT720 to wydajne i mało awaryjne narzędzia, przeznaczone do prowadzenia prac w warunkach domowych a także w zakładach wulkanizacyjnych. Zestaw narzędzi pneumatycznych w skład którego wchodzi: klucz udarowy, dwukierunkowa wiertarka pneumatyczna, pneumatyczna szlifierka kątowa, pneumatyczna szlifierka prosta, pneumatyczny klucz zapadkowy, młot udarowy. Każde narzędzie posiada dodatkowe akcesoria, takie jak dłuta, klucze, chwyty, osłony. Zestaw jest dostarczany w plastikowej walizce, która ułatwia przechowywanie narzędzi i zapobiega ich pogubieniu. Posiadając kompresor firmy Vander i zestaw narzędzi VAT720, jesteś gotowy wykonać każdą domową pracę.
Produkty marki Vander to linia urządzeń dla wymagających majsterkowiczów, którzy cenią sobie niezawodność, jakość i wygodę pracy. Narzędzia, które znajdują się w ofercie w pełni wyposażą każdy warsztat zarówno w podstawowe elektronarzędzia jak i specjalistyczne maszyny do zadań specjalnych.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Pomoc doradcy
Wysyłka
Odbiór osobisty
Możliwość zwrotu
Polecane produkty